سلام ! به فروشگاه امواج خوش آمدید

تلفن: 44412186-011

تحقیق و توسعه Research and development

Researh and development

تحقیق و توسعه

تحقیق و توسعه عضوی از خدمات دانش بنیان شرکت امواج

واحد تحقیق و توسعه یا Research and Development که گاهی به صورت مخفف R&D هم مورد اشاره قرار می‌گیرد، بیش از نیم قرن است که به صورت جدی در سازمان‌ها، کسب و کارها و دولت‌ها مورد توجه قرار می‌گیرد.

حدود سالهای ۱۹۶۰ بود که برای نخستین بار، واحد تحقیق و توسعه به شکل جدی و رسمی در چارت سازمانی برخی شرکت‌ها مشاهده شد. البته طی دهه‌های بعد، تعریف واحد تحقیق و توسعه و وظایف واحد تحقیق و توسعه دچار اصلاحات و تغییراتی شد که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم.

چرا تحقیق و توسعه

طراحی و توسعه محصول جدید معمولاً یک عامل بسیار مهم در بقای یک شرکت به‌شمار می‌آید. در صنایعی که دارای تحولات سریع هستند، شرکت‌ها می‌بایست طراحی‌ها و میزان محصولاتشان را به صورت پیوسته گسترش دهند. تغییرات پیوسته در فناوری، حضور رقبا و اولویت‌های در حال تغییر مشتریان، این گسترش را اجتناب ناپذیر کرده‌اند. یک شرکت بدون برنامه پژوهش و توسعه، اگر می‌خواهد که از قافله عقب نماند، می‌بایست بر اتحاد استراتژیک، تملک و شبکه‌های کاری تکیه کنند.

سیستمی که بر پایه بازاریابی حرکت می‌کند، تمرکز آن بر روی نیاز بازار است. اما سیستمی که فعالیت‌های آن بر پایه پژوهش و توسعه صورت می‌گیرد، بر روی نیازی که تاکنون برآورده نشده، متمرکز می‌شود.

عموماً، فعالیت‌های پژوهش و توسعه توسط واحدها یا مراکز تخصصی وابسته به یک شرکت هدایت می‌شوند، یا می‌تواند به صورت قراردادی به شرکت‌های تحقیقاتی یا دانشگاه‌ها برون سپاری شوند. در زمینه تجارت، «پژوهش و توسعه» معمولاً به فعالیت‌های آینده گرا و بلندمدت در حوزه‌های علوم و تکنولوژی اطلاق می‌شود. در آن از روش‌های متداول در تحقیقات علمی استفاده می‌شود با این تفاوت که هدف‌گیری به سمت نتایج از پیش تعیین شده تجاری است.

چرا شرکت پلاستیک امواج

شرکت پلاستیک امواج یک شرکت مجرب در ضمینه تولید محصولات دانش بنیان و پایه ریزی شده

علمی میباشد. هم چنین این شرکت یکی از پیشگامان استفاده از خدمات تحقیقات و توسعه در

تولید محصولات خود میباشد . بنا بر این شرکت امواج خدمات تحقیقاتی خود را به صورت خدمات

جداگانه عرضه میکند

برای سفارش خدمات به صورت حضوری

 

آدرس : مازندران، بابلسر جاده خط نو اجاکسر،خیابان امام خمینی، شرکت پلاستیک امواج.

برای سفارش تلنی

01144412182

ساعات پاسخ گویی

از شنبه تا چهار شنبه ۷ الی ۱۷